توجه! برند لانگ لایف رایحه های معروف را با شیشه و بسته بندی خود شرکت لانگ لایف عرضه می کند.که با انتخاب حجم هر ادکلنی می توانید شیشه و بسته بندی را ملاحظه بفرمایید.

منو

درباره ما

مؤسس مجموعه لانگ لايف از سال ١٣٧٥ فعاليت خود را در حوزه عطر و ادكلن آغاز كرد؛ او در سال ١٣٨٤ موفق به اخذ چندين نمايندگي از شركت هاي معتبر عطرسازي در فرانسه شد و در سال ١٣٩٥ موفق به ثبت برند لانگ لايف و توسعه فعاليت هاي خود در حوزه عطر و ادكلن تحت نام اين برند شد.

لانگ لايف به ارائه عطرهاي لاكچري با قيمت مناسب مشهور است و معتقد است كه شيشه هاي گران قيمت و تبليغات لزوما نشان دهنده يك عطر عالي و بي نقص نيست، بلكه استفاده از مواد اوليه مرغوب است كه تعيين مي كند كدام عطر با كيفيت و كدام عطر فاقد كيفيت است.

از آنجاييكه مجموعه ما مشتاق خلق عطرهاي لاكچري با رايحه هاي جديد و به روز است ، راهي يافته ايم كه محصولات خود را با بسته بندي هاي مقرون به صرفه و حداقل تبليغات به دست شما برسانيم چرا كه ادعا داريم كيفيت بالاي محصولات ما خود به تنهايي باعث ايجاد يك موج و چرخه تبليغ ميان مشتريان عزيزمان شده. 

سرمايه گذاري روي عطر و در پي آن استفاده از با كيفيت ترين مواد اوليه در لانگ لايف اين اطمينان را به ما داده كه توانسته ايم رضايت دائمي مصرف كنندگان خود را جلب كنيم.

اعتماد و وفاداري شما مشتريان عزيز سرمايه اي بس عظيم براي ماست كه به سادگي به دست نيامده و نتيجه سال ها تلاش و پشتكار مديريت لانگ لايف است، ما مفتخريم كه همراهاني چون شما داريم و از اين بابت به خود مي باليم.

کالاهایی که دیده ایید
فیلتر بر اساس شهر محصول
عطر ادکلن لانگ لایف
فیلتر بر اساس شهر محصول
تماس با ما
شما این محصولات را انتخاب کرده اید0

هیچ محصولی در سبد خرید نیست.

عطر ادکلن لانگ لایف