توجه! برند لانگ لایف رایحه های معروف را با شیشه و بسته بندی خود شرکت لانگ لایف عرضه می کند.که با انتخاب حجم هر ادکلنی می توانید شیشه و بسته بندی را ملاحظه بفرمایید.

منو

درباره ما

مجموعه لانگ لایف (LongLife) در سال ١٣٧٥ آغاز به كار كرد، در سال ١٣٨٤ موفق به اخذ چندین نمایندگی از شركتهای معتبر عطرسازی در فرانسه شد و در سال ١٣٩٥ فعالیت خود را تحت عنوان برند لانگ لایف گسترش داد.

لانگ لایف شهرت خود را با ارائه عطرهای لاكچری در قیمت های مناسب به دست آورده است.شیشه های گران قیمت و تبلیغات نمیتواند تضمین كننده یك عطر عالی و بی نقص باشد.

در واقع این مواد اولیه استفاده شده در داخل شیشه عطر است که تعیین کننده یک عطر خوب می باشد. بعلاوه این مواد اولیه، تبدیل به عطری خواهد شد که ما مصرف می کنیم پس باید دارای کیفیت قابل قبولی باشد.

مجموعه ما مشتاق خلق عطرهای لاكچری با رایحه های جدید و به روز است، به همین دلیل راهی یافته ایم تا چنین محصولاتی را با بسته بندی های مقرون به صرفه و با حداقل تبلیغات به دست شما برسانیم.

عطر آن چیزی است که ما برای آن سرمایه گذاری می کنیم و در این راستا با کیفیت‌ترین مواد اولیه را تهیه نموده و این دو اصل را در اولویت قرار داده ایم تا مطمئن شویم‌ رضایت دائمی مصرف کنندگان خود را جلب کرده ایم.

ما به رضایت مشتری خود متكی هستیم چرا كه پیشنهادات و توصیه های شما از همان ابتدا نقش تبلیغات را برای ما داشته و تأییدی بر فعالیت های ما بوده است.

کالاهایی که دیده ایید
فیلتر بر اساس شهر محصول
عطر ادکلن لانگ لایف
فیلتر بر اساس شهر محصول
تماس با ما
شما این محصولات را انتخاب کرده اید0

هیچ محصولی در سبد خرید نیست.

عطر ادکلن لانگ لایف