درباره ما

مجموعه لانگ لایف (LongLife) در سال ١٣٧٥ آغاز به كار كرد، در سال ١٣٨٤ موفق به اخذ چندین نمایندگی از شركتهای معتبر عطرسازی در فرانسه شد و در سال ١٣٩٥ فعالیت خود را تحت عنوان برند لانگ لایف گسترش داد.

لانگ لایف شهرت خود را با ارائه عطرهای لاكچری در قیمت های مناسب به دست آورده است. شیشه های گران قیمت و تبلیغات نمیتواند تضمین كننده یك عطر عالی و بی نقص باشد.

در واقع این اسانس استفاده شده در داخل شیشه عطر است که تعیین کننده یک عطر خوب می باشد. بعلاوه این اسانس، تبدیل به عطری خواهد شد که ما مصرف می کنیم پس باید دارای کیفیت قابل قبولی باشد.

مجموعه ما مشتاق خلق عطرهای لاكچری با ماندگاری بالاست،به همین دلیل راهی یافته ایم تا چنین محصولاتی را با بسته بندی های مقرون به صرفه و با حداقل تبلیغات به دست شما برسانیم.

عطر آن چیزی است که ما برای آن سرمایه گذاری می کنیم و در این راستا با کیفیت‌ترین و ماندگارترین روغن ها را تهیه نموده و این دو اصل را در اولویت قرار داده ایم تا مطمئن شویم‌ رضایت دائمی مصرف کنندگان خود را جلب کرده ایم.

ما به رضایت مشتری خود متكی هستیم چرا كه پیشنهادات و توصیه های شما از همان ابتدا نقش تبلیغات را برای ما داشته و تأییدی بر فعالیت های ما بوده است.